Digitální Agentury mají nového člena

01.11.2010 16:55:00

Digitální agentury sdružené pod záštitou AKA přijaly mezi sebe jedenáctého člena. Stala se jím agentura MEDIA FACTORY.

Téměř roční fungování pod společnou hlavičkou dokázalo, že konstruktivní spolupráce v přátelském duchu je možná i mezi obchodními konkurenty. Dosavadní členové sdružení vytvořili společnou platformu pro komunikaci s veřejností a zejména se zadavateli, pro které je určena i samostatná sekce na webu www.digitalniagentury.cz. Aktivity sdružení jsou zaměřené na osvětu v oblasti digitálních řešení a kultivaci tohoto relativně nového trhu. V tomto duchu se nese i příprava první společné konference, která se uskuteční v listopadu.

Těší nás, že se další z významných agentur na českém trhu rozhodla vstoupit na naši neutrální půdu,“ říká předseda sdružení Michal Nýdrle z agentury Nydrle Digital a dodává: „Věříme, že se MEDIA FACTORY rychle zapojí do našich společných aktivit a že jejich zkušenosti budou pro činnost sdružení přínosem.

MEDIA FACTORY dlouhodobě patří mezi přední české internetové agentury, má za sebou řadu úspěšných realizací pro významné české i nadnárodní značky a společnosti, mnohé z nich ověnčené prestižními oceněními. Agentura v posledních letech rozšiřuje své portfolio služeb o nové strategické oblasti, a v současné době tak svým klientům může nabídnout komplexní péči o jejich internetové projekty. MEDIA FACTORY tedy poskytuje svým zákazníkům sofistikovaná technologická řešení, služby vlastního kreativního týmu, design, multimediální podporu a pochopitelně marketingové a PR aktivity, strategie komunikace či využití sociálních médií. V oblasti marketingu a komunikace již MEDIA FACTORY realizovala kampaně na českém i slovenské internetu a získala zajímavá referenční řešení.

On-line marketing považujeme za významnou součást našeho portfolia," říká Leoš Špachta, marketingový a obchodní ředitel MEDIA FACTORY a dodává: "Rozhodli jsme se tuto oblast rozvinout, a stát se tak skutečnou full-service agenturou, s níž klient může realizovat veškeré své internetové aktivity a získá i podporu a přesah mimo internet. A podle výsledků našich kampaní se nám to skutečně daří. Vstup do sekce digitálních agentur AKA tak pro nás byl zcela přirozenou volbou.

 

Facebook

pruh_loga_agentur_2_copy

Správa webu WebMotion
Redakční systém | E-mail marketing | SEO a internetový marketing