Digitální Agentury mají třináctého člena

18.05.2011 10:18:00

Třináctým členem sdružení Digitální Agentury, sekce při AKA se stalo digitální studio Motion Media.

Motion Media je mladá nezávislá digitální agentura působící na trhu od roku 2008. Jejich doménou je tvorba internetových prezentací, online marketing, využití sociálních sítí, vývoj a implementace aplikací na míru a to vše i pro mobilní platformy. Stačili posbírat i několik významných ocenění – například 1. místo v soutěži WebTop100 v kategorii Marketingový nástroj za kampaň “Odměna za dobití” pro Telefónicu O2 nebo ocenění IEA10 v oblastech Telekomunikace a Nejlepší využití sociálních sítí, včetně Ocenění za inovaci za kampaň pro MFF Karlovy Vary.  „Snažíme se hodně věnovat mobilním technologiím a jejich integraci se standardními online aktivitami a tímto bychom chtěli přispět i sdružení,“ říká Jiří Janoušek, ředitel Motion Media.

„Specializace Motion Media na mobilní technologie je dalším kouskem komplexní skládanky známé jako digitální řešení. Věříme, že jejich zkušenosti  v této oblasti nám pomohou postoupit zase o krok dál v prezentaci digitálu veřejnosti a ukázat klientům další rozměr tohoto stále poměrně nového oboru,“ říká současný předseda sdružení Robert Haas z agentury SYMBIO. 

S rostoucí členskou základnou se rozrůstá i množství nápadů a zkušeností, které sdružení využívá ve svých aktivitách, momentálně zejména při přípravě letošní odborné konference, která se bude konat na začátku října. Pokračuje také externí spolupráce s dalšími subjekty, například při přípravě dokumentu, který specifikuje jednotné technické parametry (TP) pro grafiky, a který tak v budoucnu zjednodušší komunikaci mezi klienty a agenturami. Vzor TP se v blízké době objeví i v sekci ke stažení na www.digitalniagentury.cz.

Reference: http://www.motion.cz/reference

Kontakty

Radka Spiesová

Digitální Agentury, sekce při AKA

radka.spiesova@digitalniagentury.cz
t +420 721 300 336
www.digitalniagentury.cz

O Digitální agentury, sekce při AKA

Sdružení Digitální Agentury vzniklo v březnu 2010. Pracuje pod záštitou Asociace komunikačních agentur a získalo status Digitální agentury – sekce při AKA. V tuto chvíli má Sekce 13 stálých členů: Euro RSCG 4D, GREY Digital, MARK BBDO, Mather Advertures, McCann Digital, MEDIA FACTORY, Motion Media, Nydrle Digital, Ogilvy Interactive, Publicis Modem, SYMBIO Digital, Symblaze a Wunderman.

 

Facebook

pruh_loga_agentur_2_copy

Správa webu WebMotion
Redakční systém | E-mail marketing | SEO a internetový marketing