Digitální sekce AKA se rozrostla o agenturu TL5

24.09.2015 10:00:00

Svěží vítr do sdružení Digitální agentury, sekce při AKA přináší specialista na sociální sítě – agentura TL5, která se zaměřuje především na tvorbu obsahu, využití Facebook Ads, správu kanálů na Facebooku a Instagramu. Za sebou má i řadu kampaní na menších sociálních sítích jako je Snapchat, Periscope nebo Linkedin a větší digitální kampaně s  přesahem do offline. 

„Jsem rád, že se naše sdružení rozrůstá i o vice specializované online agentury,“ říká Oldřich Dostál, předseda sdružení Digitální agentury, sekce při AKA a dodává: „TL5 patří z mého pohledu k předním českým social media agenturám a v rámci aktivit naší sekce vidím jejich roli především ve sdílení zkušeností z nových social media sítí prostřednictvím našich pravidelných odborných workshopů.“

Agentura TL5 nedávno spustila platformu Hashtag5, která propojuje významné Instagramisty se značkami. Firmy mohou prostřednictvím této platformy získat zajímavé fotky od nejlepších českých Instagramistů, nebo využít jejich pomoc se sdílením kampaní. Agenturní tým 11 lidí se stará o takové značky jako Milka, Jägermeister, Jacobs, Metaxa, Tullamore D.E.W. nebo Vodafone.

"Jsme potěšeni, že jsme se stali součástí digitální sekce pri AKA a už se těšíme, až se zapojíme do společných projektů jako je Férový tendr, DigiAka nebo série odborných workshopů Think Digital,“ říká ke vstupu do digitální sekce AKA Tomáš Votruba z TL5 Digital.

Více informací o digitální sekci AKA a jejích aktivitách najdete na webu www.digitalniagentury.cz, www.digiaka.cz a www.ferovytendr.cz.

Více informací o TL5 se dozvíte na www.TL5.cz.

dsc-4429-small-nahled

 

Facebook

pruh_loga_agentur_2_copy

Správa webu WebMotion
Redakční systém | E-mail marketing | SEO a internetový marketing