Digitální sekci AKA posílila agentura Dark Side

25.06.2015 09:57:00

Od 1. července je digitální a komunikační agentura Dark Side dalším členem sdružení Digitální agentury, sekce při AKA. Tomáš Jindříšek a Dominik Hrodek – dva z předních manažerů této agentury, stáli u zrodu sdružení Digitální agentury v roce 2010. Dnes se tedy vrací „na místo činu“, aby obohatili aktivity sdružení o nově nabyté zkušenosti.

Těší nás, že naši sekci posílí další úspěšná digitální agentura a rádi se opět setkáváme i s jejími představiteli, kteří patří mezi výrazné osobnosti české online marketingové scény, říká Oldřich Dostál, předseda sdružení Digitální agentury, sekce při AKA.


„Vnímáme Digitální agentury jako klub těch nejlepších na trhu. Je nám ctí, že jsme po třech letech existence dosáhli na špičku v oboru a stáváme se členy tohoto elitního sdružení. Těšíme se, že s našimi největšími konkurenty budeme společně kultivovat trh a navzájem se inspirovat,“
komentuje vstup do digitální sekce AKA Managing Partner Dark Side Tomáš Jindříšek.

Komunikační a digitální agentura Dark Side realizuje online kampaně, marketingové strategie, webové prezentace, e-commerce, sociální média, mobilní řešení, direct marketing, věrnostní programy a další. Mezi jejich klienty patří významné zahraniční i české firmy, jako například Nestlé, Danone, ČSOB, Uniqa, obchodní centra Chodov & CČM, Mountfield a Zásilkovna.cz. Agenturní tým více než 30 odborníků je složen z marketingových specialistů s mnohaletou praxí, kreativců, vývojářů i mladých nadšenců do sociálních médií. Ač jsou Dark Side, mají i své světlé stránky. Podílí se na CSR strategiích pro klienty a pomáhají řadě neziskových organizací.

Sdružení Digitální agentury, sekce při AKA se za poslední rok podařilo úspěšně rozjet dva zásadní projekty – akademii digitálního marketingu DigiAka a iniciativu Férový tendr. Kromě toho pokračuje úspěšná série interaktivních workshopů pro klienty Think Digital.

Více informací o digitální sekci AKA a jejích aktivitách najdete na webu www.digitalniagentury.cz, www.digiaka.cz a www.ferovytendr.cz.

Více informací o Dark Side se dozvíte na www.dark-side.cz.

 

Facebook

pruh_loga_agentur_2_copy

Správa webu WebMotion
Redakční systém | E-mail marketing | SEO a internetový marketing