Předsedou 2013 je Michal Nydrle

06.01.2013 21:28:00

Předsedou pro rok 2013 si členové sdružení Digitální Agentury, sekce při AKA zvolili Michala Nydrle z agentury Nydrle. Michal byl vůbec prvním předsedou sekce už v roce 2010 a podílel se tak aktivně například na přípravě první digi konference s názvem Na férovku. Po třech letech přináší Michal nový koncept populárně vzdělávacích akcí. Spolu s ostatními členy sdružení se rozhodli, že letos upustí od pořádání velké digi konference a místo ní připravují sérii čtyř workshopů. Ty se budou konat v březnu, červnu, září a v listopadu v holešovickém sídle postprodukční společnosti Avion.

„Semináře budou maximálně pro 15 účastníků tak, aby mohli všichni pohodlně pracovat na praktických úkolech pod vedením zástupců členských agentur,“ říká Michal Nydrle a dodává: „Ostatní se ale nemusí bát. Určitě vymyslíme, jak sdílet zajímavosti z workshopů se širší veřejností, ať už formou webináře nebo studie zveřejněné na stránkách sdružení.“

První workshop bude na téma „Jak efektivně integrovat digitál ke klasickým kampaním.“

Michal začínal ve společnosti Colliers International na pozici vedoucího web marketingu. Od roku 2004 stojí v čele agentury Nydrle Digital jako majitel a výkonný ředitel. Mezi jeho zájmy patří reklama, umění a film.

michal-nydrle

 

Facebook

pruh_loga_agentur_2_copy

Správa webu WebMotion
Redakční systém | E-mail marketing | SEO a internetový marketing