První Digi snídaně u kulatého stolu

20.06.2012 17:01:00

12. 6. proběhla historicky první snídaně kolem kulatého stolu, kterou pořádaly Digitální Agentury spolu s portálem TyInternety. Tentokrát se diskutovalo na téma „Pravidla fungování v sociálních sítích, zas a znova, aneb jaké jsou hlavní problémy a proč na ně upozorňovat – soutěže, fiktivní profily, ovlivňování diskusí, osobní údaje." Moderování se ujal Pavel Hacker z agentury EURO RSCG 4D. Agenturní „svatou trojici“ pak doplnili Michal Popelář, Wunderman a Honza Javornický z MEDIA FACTORY. Právní aspekty soutěží na internetu objasnil JUDr. Petr Kůta z advokátní kanceláře K.M.V.S.

Diskuse se točila kolem online spotřebitelských soutěží a nových pravidel FB, která upravují oblast ochrany osobních údajů. Diskutující zajímal zejména jejich dopad na marketingové aktivity. JUDr. Kůta pak nová pravidla zasadil i do českého právního rámce. 

  • Jak je to s cílením soutěží na děti?
  • Co lze nabídnout jako výhru?
  • Proč není třeba bát se soutěží založených na losování.
  • K čemu nám vlastně soutěže na FB jsou a jde to i bez nich?

 To je jen ukázka témat, která se během diskuse rozvinula. Doplnily je případové studie, které ilustrovaly chování soutěžících a ukázaly, jak navázat a udržet kontakt se zákazníky a sbírat kontakty zajímavě, kreativně a podle pravidel. 

Stručný přehled diskutovaných bodů naleznete v prezentacích zde

Děkujeme za účast právníkům, novinářům, studentům i zástupcům agentur.

Fotografie z akce zde.

http://www.youtube.com/watch?…

 

Facebook

pruh_loga_agentur_2_copy

Správa webu WebMotion
Redakční systém | E-mail marketing | SEO a internetový marketing