V čele Digi sekce při AKA stane jeden z jejích zakládajících členů

10.12.2013 09:47:00

Předsedou sdružení Digitální Agentury, sekce při AKA byl pro rok 2014 zvolen Vladimír Rejlek z agentury Publicis Modem (Lions Communications s.r.o.). Žezlo přebírá od Michala Nýdrle z agentury Nydrle. Vladimír se narodil v Praze, studoval Kralovu Univerzitu a v oboru digitálního marketingu pracuje 10 let. Začínal v agentuře ADVERTURES, pracoval pro VODAFONE a před 6 lety založil Publicis MODEM – digitální brand skupiny Publicis Groupe. Mezi jeho koníčky patří sport a filmy, ale i před nimi má přednost osmiměsíční dcerka Alžbětka.

Za předsednictví Michala Nýdrle vyzkoušely digitální agentury nový model edukace klientů. „Upustili jsme od jedné větší konference a přešli na model menších workshopů, kde je sice méně účastníků, ale jejich zapojení je větší a bezprostřední zkušenost s digitálním marketingem mnohem přínosnější. Ze strany klientů máme pozitivní reakce,“ hodnotí koncept Michal Nýdrle.

Zajímavá témata probíraná na workshopech jako je například efektivita digitálních kampaní, vytváření integrovaných řešení či práce se zákaznickou bází nezůstávají vyhrazena jen přímým účastníkům. Shrnutí v podobě prezentací jsou k dispozici online na www.digitalniagentury.cz.

„S konceptem interaktivních workshopů jsme spokojeni a v jejich pořádání budeme chtít pokračovat i příští rok,“ říká nový předseda Vladimír Rejlek a dodává: „Kromě toho bychom se chtěli opět vrátit k tématu digitálních tendrů, kde jsme již v minulosti vyvinuli snahu klientům pomoci a připravili pár šablon jako je např. „digitální brief“.“

Před předáním agendy dohlédne ještě stávající předseda Michal Nýdrle na průběh tradiční interní odborné ankety Zlaté Koule. Digitální Agentury udělují tuto cenu klientovi, který v daném roce prokázal největší odvahu při využití digitálního řešení. K oznámení vítěze a předání ceny dojde na konci ledna 2014.

img-0940-nahled  vladimir-rejlek-publicis-modem-mg-1499-nahled

 

Facebook

pruh_loga_agentur_2_copy

Správa webu WebMotion
Redakční systém | E-mail marketing | SEO a internetový marketing