AISA Express - TNS AISA - SYMBIO

Popis projektu

Cíl
Vysvětlit potenciálním zákazníkům, co je služba AISA Express, jak funguje a na koho je zaměřena. Stránky okořenit zábavným prvkem. Ani výzkum přece nemusí být nuda.

Řešení
„Malej“ robot vás provede webem, vysvětlí vám, že AISA Express je skutečně pro každého a řekne, jak pomohla jemu. „Velkej“ robot vám dá odpověď na jakokoli vaší otázku a mezi tím si můžete prohlédnout jak to celé funguje, spočítat cenu nebo přečíst některý ze zdarma dostupných výzkumů.
Kdo jiný by měl zpracovat statistická data, než chytrý robot „Velkej“. Tak trochu připomíná Hlubinu myšlení ze Stopařova průvoce Galaxií a klade si podobné ambice, teď dát vám na všechno odpovědi. Stejně jako průzkum od AISY. Nebojte se zeptat na cokoli, „Velkej“ má názor na všechno. Možná při tom zjistíte, že opravdu potřebujete odpovědi na pár otázek pro vaše podnikání a vyscrollujete zase zpět nahoru, abyste se dozvěděli jak na to. Vypočítejte si předběžnou cenu a pošlete nezávaznou objednávku. Tenhle web je nejen zábava, ale chce být i užitečný. Jeho příprava nás hodně bavila.

http://www.symbio.cz/…express.html

aisa-express-nahled

Infografika trochu jinak

 

 

Facebook

pruh_loga_agentur_2_copy

Správa webu WebMotion
Redakční systém WebContent CMS | SEO a internetový marketing