KORPORÁTNÍ WEB - VODAFONE - MEDIA FACTORY

ZADÁNÍ

Vytvořit nový korporátní web. 

ŘEŠENÍ

Základem nového webu je redakční systém MEDIA FACTORY na platformě Baseon, pyšnící se mimo jiné vítězstvím v odborné anketě IT Produkt 2010. Hostování webu se ujal sám Vodafone na vlastní pokročilé infrastruktuře zahrnující databázový cluster, dedikované cache servery a rozdělovače zátěže. Prezentace tak plně využívá robustní distribuovanou architekturu platformy Baseon nebo několikavrstvou cache zajišťující rychlejší odbavení stránek přímo z paměti serveru bez přístupu na diskové úložiště.

Stránky jsou vystavěny na HTML5 a CSS 3, což představuje dobré východisko jak pro další kreativní a technologický rozvoj webu, tak pro mobilní přístupnost. Aby se stránky zobrazovaly správně na všech typech mobilních zařízení, využívají pokročilých možností adaptivního layoutu – se zmenšujícím se displejem zařízení se prvky webu dynamicky přeskupují, případně mizí nebo se naopak objevují, vždy tak, aby měl uživatel co nejsnáze k dispozici ty nejdůležitější informace.

Oproti předchozí verzi stránek došlo také k zřetelné změně webové architektury, informace jsou nyní strukturovány přehledněji a uživatelům servírovány postupně, v logických krocích, takže mají čas všechno vstřebat a najít přesně to, co hledají.  Design webu se dočkal decentnějších úprav. Odrážejí se v něm zásady nové korporátní identity Vodafonu a obecná snaha po větší čistotě, přehlednosti a snazší použitelnosti.

http://www.vodafone.cz/

218x218-vodafone-vypis

 

Facebook

pruh_loga_agentur_2_copy

Správa webu WebMotion
Redakční systém WebContent CMS | SEO a internetový marketing