Vše o vaření - MEDIA FACTORY

O projektu

Portál s adresou www.vseovareni.cz má nemalé ambice, ujímá se role štiky, která rozčeří relativně poklidnou hladinu gastronomického segmentu českého internetu. Ať už to bude štika nadívaná nebo na smetaně, Vše o vaření má všechny předpoklady k úspěchu.

Tím prvním předpokladem je výjimečná spolupráce velmi silných partnerů. Na produkční straně přední internetová agentura, na straně partnera jasná jednička na trhu s produkty, které nezbytně potřebujete k tomu, abyste si na portál o vaření nechodili jen číst. Druhým, a ještě významnějším předpokladem je unikátní koncept portálu. Vše o vaření je totiž komunitní projekt, na jeho podobě se tedy podílejí všichni uživatelé portálu. A mezi prvními jsou to známí čeští i slovenští kuchaři, odborníci i celebrity jako Ivan Vodochodský, Roman Paulus,Radek Šubrt, Pavlína Berzsiová, Markéta Hrubešová či Petr Stupka.

„Na Vše o vaření se tak může setkat i takový průměrný kuchtík, jako jsem třeba já, s těmi nejlepšími profesionály, získat od nich radu nebo i pochvalu za dobrý nápad," říká Leoš Špachta, obchodní a marketingový ředitel agentury MEDIA FACTORY." Navíc se můžu pochlubit se svým oblíbeným receptem po babičce a získat za to inspiraci od tisíců jiných uživatelů. Zkrátka když přemýšlím, čím bych překvapil rodinu k nedělnímu obědu, vím, kde hledat."

Vše o vaření se snaží zaujmout i technologickým řešením. Portál je vystavěn na publikační platformě CMS MEDIA FACTORY, čerstvě oceněné titulem IT produkt roku 2010, díky níž může nabídnout celou řadu užitečných aplikací jako jednoduché vytvoření a vytisknutí nákupního lístku podle vybraného receptu, doporučení vhodného receptu podle toho, co zrovna máte v ledničce či snadné vyhledávání a práci s databází receptů a souvisejících informací.

Díky partnerství se značkou Tescoma portál nabídne svým uživatelům rovněž nepřeberné množství menších i větších, krátkodobých i dlouhodobých soutěží o hodnotné ceny. Uživatel, který se zapojí do komunity Vše o vaření a přispěje třeba tradičním rodinným receptem, se tak může dočkat příjemné odměny.

vse-o-vareni

Je toho opravdu mnoho, co nový portál nabízí pro milovníky dobrého jídla a pití. Nejjednodušší tak bude, když se přijdete přesvědčit sami na www.vseovareni.cz.

 

Facebook

pruh_loga_agentur_2_copy

Správa webu WebMotion
Redakční systém WebContent CMS | SEO a internetový marketing